Juan&Princess team tento web spustí officialně 01.10.2010
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Rozdíl mezi Sativa a Indica

Vytvořeno 23.09.2010 23:13:58 | Poslední změna 23.09.2010 23:24:34
Indica vs Sativa Kmeny Cannabis

Indica je jedním ze tří druhů rodu konopí. Tato rodina zahrnuje: konopí (sativa) konopí (indica) a rudaralis. . Nicméně, protože rudaralis není zdaleka tak populární pro výrobu jako jsou sativa a indica. To je proto, že rudaralis rostlin Cannabis není květina na sezónu, ale spíše na rostlinnou splatnosti. Kromě toho, že obsahuje malé množství, často nepatrné množství THC (tj. tetrahydrokannabinolu), ve srovnání s indica a sativa druhů. Nicméně, je rudaralis druh často zkřížené s ostatními druhy zkrácení doby kvetení.

Sativa jsou známé pro jejich výšce a jejich dlouhonohých, často řídkých, listi. Zápach se liší podle konkrétního kmene, který roste.

Sativa je často charakterizována jako povznášející a energicka. Účinky sativ marihuany jsou většinou mozkové. Poskytují pocit optimismu a pohody - . Nemnoho čistých sativa maji vysoký obsah THC. Jsou známe, že mají docela prostorné, či halucinogenní, efekty. Sativas jsou dobrou volbou pro denní kouření.

Indicas jsou známé svoji menší postavu. Oni jsou relativně krátké a huňatý. Některé z nich jsou kompaktní, jiní jsou mírnější výšky. Mnoho z nich vypadá jako malé keře.

. Indicas jsou skvělé pro relaxaci, odbourání stresu, a na celkový pocit klidu a vyrovnanosti. Marihuana indicas jsou také velmi efektivní pro celkovou úlevu bolesti těla, a často používané při léčbě nespavosti.

Marihuana kmeny jsou k dispozici v celém spektru od čistě sativas do čisté indicas, a do každé kombinace in - mezi. Existuje 30% sativa - 70% kmenů indica, je 80% sativa - 20% kmenů indica, a mnoho, mnoho 50% - 50% kombinace, stejně jako ostatní.

To zabere nějaký čas a hodně experimentování najít nejefektivnější rovnováhu pro každou osobu, ale jedna věc je jistá - že je marihuana napětí, že udělá radost každemu kuřáku.